شرکت سگال کنترل با بکارگیری نیروهای متخصص، داشتن تجربه مناسب در زمینه رفتار ساختمان‌های مختلف و بهره‌مندی از نرم‌افزارهای مهندسی و شبیه‌سازی رفتار دینامیکی ساختمان، خدمات جدیدی را به سازندگان ساختمان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با توجه به کاربری ساختمان خود، راهکار مناسب جهت هوشمندسازی خانه، ویلا، محل کار، کلینیک، مدرسه، بیمارستان، پاساژ، کارخانه و هتل خود را انتخاب کرده و از مزایای فناوری‌های پیشرفته در جهت رفاه حال خود و عزیزانتان استفاده نمایید. ساختمان هوشمند

ساختمان هوشمند خانه هوشمند طراحی، مشاوره، اجرا، نگهداری و راهبری پروژه ساختمان هوشمند خانه هوشمند

ساختمان هوشمند خانه هوشمند اخذ تاییدیه از سازمان آتش نشانی تهران به عنوان شرکت مورد تایید این سازمان ساختمان هوشمند خانه هوشمند

سگال کنترل با تکیه بر دانش فنی و توان فردی، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات در بخش‌های ذیل را اعلام می‌دارد:

طراحی، مشاوره، تامین قطعات، اجرای پروژه و اخذ تاییدیه از سازمان آتش نشانی تهران

 

کاربری و مزایا

شبکه‌های اعلام حریق، که بخشی از شبکه‌های اطلاع‌رسانی به شمار می‌روند به نوعی با اعلام خطر، نیاز به آغاز عملیات تخلیه و تلاش برای مهار نمودن و خاموش نمودن آتش را هشدار می‌دهند. سیستم‌های اعلام حریق مبتنی بر تشخیص دود، حرارت، نشت گاز و شعله (نورهایی با طول موج بنفش و زیر قرمز) هستند که انتخاب نوع کاشف حریق به شرایط محیط و کالا بستگی دارد.

انواع سیستم‌های اعلام حریق

سیستم‌های اعلام حریق به دو گروه خودکار و دستی تقسیم می‌شوند. در سیستم‌های دستی، شستی اعلام حریق تنها منبع تشخیص حریق است. در واقع کار تشخیص حریق در اینگونه سیستم‌ها فقط به انسان سپرده شده‌است. از سوی دیگرسیستم‌های اعلام حریق خودکار با وابستگی کمتر به حضور انسان به دو گروه آدرس‌پذیر و غیر آدرس‌پذیر تقسیم می‌شوند. در سیستم آدرس‌پذیر، علاوه بر اعلام حریق، محل دقیق وقوع آن نیز مشخص می‌گردد.

شرکت مهندسی سگال کنترل، به منظور تامین تجهیزات در بخش اعلام حریق بصورت تخصصی، محصولات شرکت SIEMENS را ارائه می‌دهد.

خانه هوشمند بی سیم مانیتورینگ مرکزی مشاور اعلام حریق کلید هوشمند بی سیم هوشمندسازی ساختمان مشاور سازمان آتش نشانی KNX BMS کلید و پریز لوکس ترموستات هوشمند

 

لذت زندگی آرام در گروی امنیت و آسایش می باشد.

 

از آغاز پیدایش بشر تا به امروز، پس از نیاز تامین غذا و سر پناه نیاز سومی نیز در اولویت­ها قرار داشت که آن را بطور کلی امنیت می­نامند. امروزه امنیت و راهکاری تامین آن بسیار گسترده و متنوع شده تا بدانجا که این مقوله بخشی از صنعت را به خود اختصاص داده است. انواع دوربین­‌های مداربسته، سیستم‌­های اعلام حریق، دزدگیرها و سنسورهای مختلف به همراه تجهیزات کنترلی مانند کنترل تردد به وفور در بازارهای دنیا توسط تولیدکنندگان به بازارها عرضه شده است. از این رو این شرکت راهکارهای نوین امنیتی را پس از ماه‌ها تحقیق در خصوص بومی‌سازی این صنعت ارائه نموده است.

شرکت مهندسی سگال کنترل، به منظور تامین تجهیزات در بخش دوربین‌های مداربسته به صورت تخصصی، محصولات شرکت Samsung را ارائه می‌دهد.

خانه هوشمند بی سیم مانیتورینگ مرکزی مشاور اعلام حریق کلید هوشمند بی سیم هوشمندسازی ساختمان مشاور سازمان آتش نشانی KNX BMS کلید و پریز لوکس ترموستات هوشمند

امروزه سيستم مديريت ساختمان BMS نقش بسيار مهمی را در كنترل فنی، مديريتی و هزينه‌ای تاسيسات ساختمان به عهده دارد. BMS راه حلی مجتمع در جهت بهينه‌سازی، بهره‌وری ساختمان برای سرويس‌های الكتريكی و مكانيكی ارائه می‌دهد. اين سرويس‌ها شامل گرمايش، سرمايش، تهويه مطبوع، آسانسور، نيروگاه برق اضطراری، پله برقی، كنترل تردد، كنترل روشنایی، دوربين‌های مدار بسته، اعلام و اطفای حريق و … می‌باشد.

ساختمان هوشمند سیستم مدیریت ساختمان BMS ساختمان هوشمند

منظور از بهينه‌سازی بهره‌وری عبارت است از كاهش نيروی انسانی، كاهش نرخ خرابی سيستم، استفاده بهينه از انرژی، كاهش هزينه نگهـــداری و فراهــم سازی آسايش مصرف‌كنندگان سرويس‌های ساختمان است. نكته بسيار مهم در BMS‌ بهره‌گيری از سيستم‌های مختلف الكتريكی و مكانيكی ارائه شده توسط سازندگان مختلف با نيازهای ساختمان در يك مجموعه به صورت متمركز می‌باشد كه اين امر، تحولی اساسی در نظارت و كنترل ساختمــان ايجاد كرده. هزينه‌های مختلف آن نظير اپراتوری و نگهداری را به صورت چشمگيری كاهش می‌دهد. به طور كلی هر سيستم مديريت ساختمانی بايد حداقل اهداف و وظايف زير را دنبال نمايد:

 • صرفه جويی در مصرف انرژی   ساختمان هوشمند
 • كاهش نيروی انسانی     ساختمان هوشمند
 • افزايش بهره‌وری نيروی انسانی، به لحاظ فراهم شدن آسايش، و هوا و محيط كاری مناسب در ساختمان (Comfort)  خانه هوشمند
 • بهبود كارایی و عملكرد صحيح سيستم‌های ساختمان به طور مداوم   ساختمان هوشمند
 • افزايش عمر مفيد تجهيزات و كاهش نرخ خرابی آنها   ساختمان هوشمند
 • برقراری اتوماسيون قابل انعطاف برای تمامی عملكردهای ساختمان    خانه هوشمند
 • نگهداری و راهبری علمی و برنامه‌ريزی شده Preventive maintenance    خانه هوشمند
 • كاهش هزينه‌های نگهداری و راهبری    ساختمان هوشمند    خانه هوشمند
 • بالا بردن سطح علمی مهندسين راهبری و نگهداری تاسيسات ساختمان   ساختمان هوشمند
 • تامين ايمنی ساختمان   ساختمان هوشمند

 

افزايش بهره‌وری، كاهش هزينه‌ها و صرفه‌جویی در مصرف انرژی خصوصيات اصلی BMS‌ در زمينه توجيه‌پذيری آن می‌باشد. چنانچه اين موارد به درستی طراحی و پياده‌سازی شوند BMS‌ساختمان قادرخواهد بود در سال‌های اوليه بهره‌برداری هزينه‌های سرمايه‌گذاری خود را جبران نمايد.

 

شرکت مهندسی سگال کنترل، به منظور تامین تجهیزات در بخش BMS به صورت تخصصی، محصولات شرکت SIEMENS را ارائه می‌دهد.

 

خانه هوشمند بی سیم مانیتورینگ مرکزی مشاور اعلام حریق کلید هوشمند بی سیم هوشمندسازی ساختمان مشاور سازمان آتش نشانی KNX BMS کلید و پریز لوکس ترموستات هوشمند

کنترل نور، دما و پرده    خانه هوشمند

در کنار استفاده از سیستم هوشمند در کاهش هزینه‌­های جاری، استفاده از کلید­های هوشمند، پانل‌های لمسی و سنسورها برای کنترل نور خانه، دما و کنترل پرده­‌ها بسیار شیک و کارآمد خواهد بود. آماده کردن خانه برای میهمانی تنها با یک کلید! تنظیم نور، دما و وضعیت پرده‌ها با انتخاب سناریوی میهمانی. شما دوست دارید خانه هوشمند چگونه رفتاری را برای انتخاب هر کلید داشته باشد؟

امنیت     خانه هوشمند

دوربین‌های مداربسته، انواع سنسورهای حساس به حرکت، دود، آتش و … ، به سیستم امنیتی چشم و گوش‌های بینا و شنوا داده تا در تمام مدت ۲۴ ساعت حافظ جان و مال شما در خانه رویایی باشد.

کنترل از راه دور    خانه هوشمند

خانه شما از راه دور قابل کنترل می‌باشد! با استفاده از کنترل‌های داخلی مانند کنترل تلویزیون، تبلت  و … تمام سرویس‌­های خانه قابل کنترل می‌باشد.

 زمان خروج از خانه فراموش کرده‌اید سیستم تهویه و چراغ‌ها را خاموش کنید؟ پرده‌ها را نکشیده و از فعال کردن سیستم امنیتی مطمئن نیستید؟ تنها لازم است با استفاده از تلفن همراه خود سناریو خروج را انتخاب کرده و سیستم امنیتی را روشن کنید. خانه رویایی دستورات شما را مانند ماموری وظیفه‌شناس انجام خواهد داد.

شرکت مهندسی سگال کنترل، به منظور تامین تجهیزات در بخش خانه‌های هوشمند به صورت تخصصی، برندهای ذیل را ارائه می‌دهد:

 • Siemens   زیمنس    ساختمان هوشمند

 • Vimar   ویمار   ساختمان هوشمند

 • Zennio  زنیو   ساختمان هوشمند

 • KIWIK  کیویک     خانه هوشمند

 • Fibaro   فیبارو   خانه هوشمند

خانه رویایی که متناسب با زندگی مدرن امروز و مطابق سلیقه ایرانیان طراحی و هوشمند شده است. افزایش آسایش، رفاه، امنیت به همراه رابط های لوکس و مجلل در خانه‌ای که نیازهای ساکنین را دانسته و گوش به فرمان کاربران است.

خانه هوشمند  تحقق رویای شما تخصص ماست  خانه هوشمند

خانه هوشمند بی سیم مانیتورینگ مرکزی مشاور اعلام حریق کلید هوشمند بی سیم هوشمندسازی ساختمان مشاور سازمان آتش نشانی KNX BMS کلید و پریز لوکس ترموستات هوشمند