ترموستاتهای دیجیتال، مکانیکی ، با صفحه نمایش و یا تحت شبکه KNX    تمام آنچه که در یک خانه و یا سیستمهای تهویه مطبوع نیاز دارید را از ما بخواهید.

برخی از محصولات شرکت زیمنس که بصورت عمومی در اکثر پروژه ها مورد نیاز میباشد و از نظر قیمت نیز برای مصرف کنندگان مناسب تر میباشد را در ذیل معرفی مینماییم.

جهت آشنایی بیشتر با محصولات شرکت زیمنس در بخش ترموستاتها، میتوانید از نرم افزار زیمنس در بخش “سیستم مدیریت ساختمان”  استفاده نمایید.

 جهت دریافت اطلاعات بیشتر
بروی عکس مورد نظر کلیک نمایید
و کاتالوک تجهیز را در اختیار داشته باشید

امروزه ترموستات در صنایع مختلف استفاده می شود و در بسیاری از آنها نقش حیاتی را در آن صنعت ایفا می کند. این وسیله که از دیرباز در صنعت های مختلف به کار رفته در حقیقت از بارزترین محصولات روز و کاربردی ترین تجهیزاتی است که صنایع حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع به آن احتیاج دارد و از جهت صرفه جویی مصرف انرژی و آسایش و آرامش و سلامت از ضروریات به حساب می آید .
حال آنکه متأسفانه به دلایل معلوم و نا معلوم بسیاری نقش مهم آن نادیده گرفته شده و درشمارقابل توجهی از اماکن مهم مانند ادارات ، مجتمع های تجاری اداری و حتی بیمارستانها ومراکز درمانی کهه استفاده از ترموستات جهت تهویه مطبوع الزامی می باشد مورد استفاده واقع نشده و سیستم های تهویه مطبوع آنها بدون داشتن ترموستات در حال کار است .

ترموستات در واقع نوعی دماسنج است که کار آن سنجیدن دما است که در یخچال ها و در فریزر ها اعم از صنعتی( سردخانه ها) و خانگی و همینطور سیستم های حرارتی صنعتی(یونیت هیتر ها) و خانگی قابل استفاده است و تولیدکنندگان این قبیل دستگاه ها از دیرباز تا کنون هر کدام به علت و یا عللی به کار برده اند.

یکی از ساده ترین تجهیزات کنترل دما به منظور ایجاد یک سیستم کنترل پذیر ترموستات میباشد. این ترموستات ها در انواع مختلف ، مکانیکی، الکترونیکی ، با صفحه نمایش و بدون صفحه نمایش تقسیم میگردند.

این تجهیز نسبتا ساده در حال حاضر جایگاه بسیار محکمی در صنعت ساختمان و حتی در سیستمهای نوین هوشمند ساختمان برای خود ایجاد نموده است.

اما آنچه امروزه علاوه بر زیبایی و عملکرد حائز اهمیت شده بحث بهینه سازی و صرفه جویی مصرف انرژی است که یکی از اصلی ترین وظایف ترموستات ها همین مطلب است که آزمایشات و تحقیقات متعدد نشان داده که ترموستات های مکانیکی به دلیل دقت پایین و عدم نمایش صحیح و دقیق دما نمیتوانند مانند ترموستات های دیجیتال عمل کنند لذا در مبحث مهم بهینه سازی مصرف انرژی و ذخیره ثروت ، این ترموستات دیجیتال است که مؤثر واقع می شود .

ما در عصری زندگی میکنیم که به عصر دیجیتال مشهور گشته و در دوره ای هستیم که ذخائر انرژی نقش حیاتی در معیشت ما دارند. لذا برای بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش مصرف انرژی و ذخیره ی ثروت از طریق صرفه جویی و استفاده ی به موقع از سیستم تهویه که همان بهینه سازی است ترموستات های دیجیتال از سایر ترموستات های آنالوگ و مکانیکی مفید تر و دقیق تر می باشد . به عبارت دیگر درست مصرف کردن، به موقع مصرف کردن ، به اندازه کار کردن دستگاه تهویه و جلوگیری از به هدر رفتن انرژی کار اصلی ترموستات دیجیتال است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خانه هوشمند بیسیم، کنترلر IR،کلید هوشمند بیسیم، کلید لمسی هوشمند، کلید لمسی،خانه هوشمند ارزانخانه هوشمند بیسیم، کنترلر IR،کلید هوشمند بیسیم، کلید لمسی هوشمند، کلید لمسی،خانه هوشمند ارزان ، خانه هوشمند بیسیم، کنترلر IR،کلید هوشمند بیسیم، کلید لمسی هوشمند، کلید لمسی،خانه هوشمند ارزان